KOMUNITA REALITNÍCH MAKLÉŘŮ

+420 606 113 100

Detail makléře

Jan Ledvina

realitní makléř

Videovizitka

Není k dispozici.

Adresa pobočky

Římská 14
120 00 Praha 2

Aktuálně nabízím tyto nemovitosti

Pouze u nás
121884175

Na prodej rodinný hotel ve Svojšicích u Petrovic

Nabízím k prodeji rodinný hotel v malebném prostředí Šumavy. Obec Svojšice se nachází 9km od Sušice, 29km od Klatov a například 28km od Železné Rudy. V současné době je hotel v provozu a má svoji zavedenou klientelu, která se díky péči současných majitelů pravidelně vrací. K dispozici je 15 vkusně a moderně zařízených pokojů (maximální kapacita 35 osob), včetně v podkroví umístěných 2 rodinných apartmánů, které mají dvě oddělené ložnice. Pro hotelové hosty je k dispozici restaurace s vybavenou kuchyní, kde je možné servírovat snídaně, obědy a večeře dle zájmu klientely nebo dle možností budoucího vlastníka. Dále je v suterénu k dispozici vinný sklípek s posezením jak uvnitř, tak na přilehlé terase, který díky původním klenbám nabízí neobyčejnou atmosféru. Pro rodiny s dětmi je určená přilehlá zahrada o velikosti 1427m2, na které se nachází dětské hřiště, badmintonové hřiště a udržovaná zahrada. Po domluvě možné využití i soukromého bazénu s výřivkou ve vedlejším rodinném domě. Celý objekt, jehož historie sahá až někam na začátek minulého století, byl před 14ti lety kompletně rekonstruován (použity kvalitní materiály při maximálním zachování historických prvků tvořících atmosféru), je průběžně udržován a v současné době je ve velmi dobrém technickém stavu, nevyžadující investici. Objekt je napojen na obecní vodovod, je vybaven odpadní čistírnou vody. Vytápění objektu je řešen pomocí kotle na peletky s automatickým dávkováním, ohřev vody elektrickým bojlerem. Vzhledem k současným cenám dřeva se jedná nejen o ekologický, ale také cenově velmi přijatelný způsob vytápění. Šumava je největší český národní park a přezdívá se mu taktéž plíce Evropy. Náš hotel leží na křižovatce jak turistických, tak cyklistických tras a je možné jej z hlediska aktivit využívat celoročně. Pro milovníky vody je možné zapůjčení raftů či kánoí s následným sjezdem řeky Otavy nebo využití služeb sušického koupaliště a bazénu (zimní měsíce). V těsném sousedství bazénu se nachází zimní stadion s přilehlou stezkou pro bruslaře a cyklisty. Svou statečnost a zručnost si klienti mohou vyzkoušet v sušickém lanovém Offparku a zdolat tak lanovou stezku mezi stromy. Mezi další adrenalinové zážitky patří i sjezd Svatoboru na horských koloběžkách. V nedaleké Jiřičné je možnost zajistit projížďku na koních a to jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé. O turistických výletech do blízkého i vzdálenějšího okolí se zde ani není třeba rozepisovat a kdo jen trochu Šumavu zná, ví, že jeho hosté se zde zcela určitě nudit nebudou. Majitelé upřednostňují prodej formou převodu společnosti.
Cena na dotaz Zobrazit detail
Pouze u nás
121828748

Na prodej 2+kk/B/G, 48m2, OV, Praha 6 - Řepy

Nabízím k prodeji poslední byt o dispozici 2+kk s balkónem, 2NP, v komorním projektu Bytový dům Žalanského. Dokončení a kolaudace je naplánována na léto letošního roku a předání bytu ve druhé polovině září. Vysoký standard použitých materiálů, interiérové dveře Sapeli, na podlaze dlažba a vinyl, zařizovací předměty Hansgrohe, příprava pro hliníkové venkovní rolety s elektrickým ovládáním. K bytu patří sklep a garážové stání, které je již započítáno v ceně a je přístupné ze suterénu domu výtahem. Orientace je východním směrem. Projekt je zasazen do klidného místa s okolní výstavbou převážně rodinných domů, která budoucím majitelům zajistí naprosto klidné bydlení, jehož obrovskou výhodou bude bezproblémová dostupnost jak do centra města, tak bydlení na dosah přírodě. Koncepce celého projektu třípodlažní budovy se 17ti byty a dispozicemi od 1+kk až po 4+kk, poskytne budoucím majitelům dostatek soukromí a klidu k odpočinku od rušného běhu města, ale jak pevně věříme, i bezproblémovou skladbu obyvatel a správu objektu v letech budoucích.
4 600 000 Kč Zobrazit detail
Pouze u nás
121828158

Na prodej 3+kk/L/G, 83m2, OV, Praha 6 - Řepy

Nabízím k prodeji poslední byt o dispozici 3+kk s balkonem, 2NP, v komorním projektu Bytový dům Žalanského. Dokončení a kolaudace je naplánována na léto letošního roku a předání bytu ve druhé polovině září. Vysoký standard použitých materiálů, interiérové dveře Sapeli, na podlaze dlažba a vinyl, zařizovací předměty Hansgrohe, příprava pro hliníkové venkovní rolety s elektrickým ovládáním. K bytu patří sklep a garážové stání, které je již započítáno v ceně a je přístupné ze suterénu domu výtahem. Orientace je jižním a západním směrem. Projekt je zasazen do klidného místa s okolní výstavbou převážně rodinných domů, která budoucím majitelům zajistí naprosto klidné bydlení, jehož obrovskou výhodou bude bezproblémová dostupnost jak do centra města, tak bydlení na dosah přírodě. Koncepce celého projektu třípodlažní budovy se 17ti byty a dispozicemi od 1+kk až po 4+kk, poskytne budoucím majitelům dostatek soukromí a klidu k odpočinku od rušného běhu města, ale jak pevně věříme, i bezproblémovou skladbu obyvatel a správu objektu v letech budoucích.
6 716 000 Kč Zobrazit detail
Pouze u nás
121826677

Na prodej 2+kk/B/G, 50m2, OV, Praha 6 - Řepy

Nabízím k prodeji poslední byt o dispozici 2+kk v komorním projektu Bytový dům Žalanského. Dokončení a kolaudace je naplánována na léto letošního roku a předání bytu ve druhé polovině září. Vysoký standard použitých materiálů, interiérové dveře Sapeli, na podlaze dlažba a vinyl, zařizovací předměty Hansgrohe, příprava pro hliníkové venkovní rolety s elektrickým ovládáním. K bytu patří sklep a garážové stání, které je již započítáno v ceně a je přístupné ze suterénu domu výtahem. Orientace je západním směrem. Projekt je zasazen do klidného místa s okolní výstavbou převážně rodinných domů, která budoucím majitelům zajistí naprosto klidné bydlení, jehož obrovskou výhodou bude bezproblémová dostupnost jak do centra města, tak bydlení na dosah přírodě. Koncepce celého projektu třípodlažní budovy se 17ti byty a dispozicemi od 1+kk až po 4+kk, poskytne budoucím majitelům dostatek soukromí a klidu k odpočinku od rušného běhu města, ale jak pevně věříme, i bezproblémovou skladbu obyvatel a správu objektu v letech budoucích.
4 795 500 Kč Zobrazit detail
Pouze u nás
119240410

Na prodej 1+1, 38m2, OV, Praha 8 - Libeň

Nabízím k prodeji totálně a zdařile rekonstruovaný byt v celkově rekonstruovaném cihlovém domě na klidném místě Prahy 8 - Libně. Na plánku se jedná o zelený byt. Velikost místností: obývací pokoj 21,7m2, kuchyň 12m2, koupelna 2,6m2, WC 1,5m2. Orientace je východním a jižním směrem. Kompletní rekonstrukcí prošli veškeré části bytu a to podlahy, štuky, rozvody elektřiny a vody, repase podlah (parkety). Uvnitř bytu vystavěná nová koupelna, WC je umístěno na společné chodbě se sousedním bytem. Vytápění je řešeno pomocí elektrického kotle, ohřev vody elektrickým bojlerem. K bytu patří sklepní kóje, která není započítána v ploše bytu. Dům je po celkové rekonstrukci a to od sklepa až po půdu (nová plastová okna, výtah, rozvody, společné prostory, fasády, střecha) a společenství vlastníků je bez dluhů. Velmi dobrá dopravní dostupnost byt předurčuje jako zajímavou investiční příležitost.
2 750 000 Kč Zobrazit detail